ANTİVİRÜS LİSANS

Her yıl siber suçlular 3 milyardan fazla kötü amaçlı yazılım saldırısı gerçekleştirdiği için en iyi virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma savunmalarına ihtiyacınız vardır, aksi takdirde PC'niz ve üzerinde sakladığınız tüm değerli videolar, fotoğraflar, müzikler ve kişisel bilgiler risk altında olabilir.

ANTİVİRÜS LİSANS

75.00 ₺
  • Kaspersky Anti-Virus 2015 PC'niz için, sizi virüslere casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyan ödüllü kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma teknolojileri sunan ilk savunma hattıdır.
    Performans sunacak şekilde optimize edilmiş olan Kaspersky Anti-Virus 2015 "arka planda" çalışarak, PC'nizi yavaşlatmadan sizi en son tehditlere karşı korur.
120.00 ₺
  • Virüsler, rootkitler, solucanlar, casus yazılımlar ve kimlik avı saldırıları da dahil olmak üzere, her tür tehdidi ortadan kaldırır. Kimlik Avı Koruması sayesinde parolalarınız ve banka bilgileriniz güvende kalır. Bunlara ek olarak, ESET NOD32 Antivirus, algılanmaktan kaçan tehditlerden güvenli bir mesafede kalmanızı sağlar. Exploit Blocker teknolojimiz bu gibi saldırıları algılar ve durdurur.
70.00 ₺
  • 230 milyonu aşkın kullanıcısı ile Avast dünyada en çok güvenilen güvenlik ve antivirüs programıdır. Bilgisayarınızı ücretsiz şekilde korumak şimdi size birkaç tıklama kadar uzak.

    Ev ağınızı da koruyan ve sizi kötü amaçlı kişilerce sahte banka sitelerine yönlendirilmekten koruyan profesyonel düzeyde bir antivirüs.

Powered by WHMCompleteSolution