Apr 25th DHS - Android Yazılım v1.0

Değerli Müşterilerimiz ; Android işletim sistemli yeni nesil cep telefonlarınız için firmamızın sizlere sunduğu yeni bir hizmeti açıklamak istiyorum.Android cep telefonunuzdan Dhs internet teknolojilerinden almış olduğunuz vps sunucunuzun anlık trafik görüntülerini ve aylık bandwith raporlarını ... Devamını Oku »

Nov 8th DHS İnternet Teknolojileri - 3 Yaşında

Değerli müşterilerimiz ;DHS İnternet Teknolojileri  şirketimiz günümüz teknolojisini yakından takip etmek ve bilişim çağının genç, yaratıcı ve enerji dolu ekibi ile İnternet dünyasına, yenilikler ve güzellikler getirmek amacıyla tasarım ve yazılım konusunda , network konusunda DHS İnternet Teknolojileri 07.11.2007 ... Devamını Oku »

Oct 31st Xeon İşlemcili sunuculara Merhaba !

Değerli Müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz ; DHS INTERNET TEKNOLOJİLERİ olarak 3.Yılımıza girermeden sizlere çok güzel yeniliklerimizden bahsetmek istiyoruz.Öncelikle 2011 Yılı için ayrılan bütçenin bir kısmı ile yeni sunucu siparişleri verilmiş olup Kasım ayı içerisinde networkumuza dahil edilip hizmet vermeye ... Devamını Oku »

Nov 12th DHS İnternet Teknolojileri - 2 Yaşında

Değerli müşterilerimiz ;DHS İnternet Teknolojileri  şirketimiz günümüz teknolojisini yakından takip etmek ve bilişim çağının genç, yaratıcı ve enerji dolu ekibi ile İnternet dünyasına, yenilikler ve güzellikler getirmek amacıyla tasarım ve yazılım konusunda , network konusunda DHS ... Devamını Oku »

Oct 8th Datacenter Değişikliği

Değerli Müşterilerimiz; Uzun süredir kullandığımız Netdirekt (Almanya ) datacenter de bulunan sunucularımızı ve Türkiye Profilo datacenter da barındırdığımız sunucuları devredışı bırakıp Almanya Netdirekt Datacenter ile son teknoloji sunucular ile 2 Gbit/sn Hat kullanımıyla 1 yıllık yeni sözleşme ... Devamını Oku »

May 23rd Hosting DNS NameServer Değişikliği

Değerli Müşterilerimiz ;6 ay önce nameserverlarımızın değiştiğini bildirmiştik.Bazı müşterilerimiz halen nameserver günlenmelerini yapmadığını Bugün itibariyle bu sebepden dolayı websitelerinin çalışmadığını biliyoruz.ns1.dexihost.com nameserver adreslerini kullanan müşterilerimizin ... Devamını Oku »

Mar 11th VPS yazılım ve donanım güncelleştirilmesi

Değerli Müşterilerimiz ; Tüm Vds sunucularımızda 24 saatlik bir donanım yazılım değişimi yapılacaktır.Gün içerisinde bazı sunucular düşük ramle bile olsa aktif durumda çalışacaktır.Taşıma sırası gelen hesap bir süre kapatılıp dosyaları taşındıkdan sonra tekrar eski ... Devamını Oku »

Mar 6th Profilo Datacenter Juniper Donanımı Çalışması

Değerli Müşterilerimiz ; Çalışmakta olduğumuz Profilo Telekom Verimerkezine Botnet ve ddos saldırılarına karşı koymak için Juniper donanımı dahil edilmiştir.Juniper Role Ayarları Tahminen 1-2 Gün sürecektir. Bu role ayarlamaları günün en yoğun saatlerinde yapılması gerekmektedir.Akşam ... Devamını Oku »

Feb 4th Datacenter Bakımı

Değerli Müşterimiz, Sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla 05 Şubat Perşembe gecesi - 6 Şubat sabahı saat 03:00-04:00 arasında network düzenleme çalışması yapılacaktır.Bu çalışma süresince hattınızda kısa süreli kesintiler yaşanacaktır.Çalışma tamamlandıktan sonra tarafınıza mail ... Devamını Oku »

Jan 30th Linux Sunucu değişimi.

Değerli Müşterilerimiz ; Son Günlerde yaşanan yavaşlamalar nedeniyle Almanya Lokasyon Netdirek E.K. veri merkezindeki bulunan sunucumuz bugün içerisinde Hollanda Lokasyon Leaseweb veri merkezine transferi yapılacaktır.   Yeni sunucumuzun başlıca özellikleri ; - Quad Core Xeon X3210 (4 çekirdek) - ... Devamını Oku »

Powered by WHMCompleteSolution